Vývoj stránek


Nasazení mobilního designu


Již brzy nasadíme do testovacího provozu nový, mobilní design stránek na kterém pracujeme již od posledního releasu Dobrot - tedy od ukončení testovacího provozu nové verze stránek, konkrétně od 1. března tohoto roku.

Zamykání duplicitních účtů


Chceme vás informovat o nadcházející restrukturalizaci webu, která bude mít důsledky pro všechny duplicitní účty, které budou uzamčeny.

Mobilní design


Máme dobré zprávy pro všechny uživatele, kteří si Dobroty prohlíží přes tablet nebo mobil. Rozhodli jsem se vytvořit plně mobilní design, který usnadní práci a prohlížení stránek.

Úpravy Dobroty 25. 3. 2016


Dnes jsme pracovali na vašich podnětech k vylepšení stránek. Své návrhy můžete zveřejňovat zde na blogu (komentáře) nebo využijte náš facebook. První změnou je přesun tlačítka "Přidat do kuchařky" u receptů. Nově bude tlačítko v liště s ikonami nad komentáři. Pro tuto změnu jsme se rozhodli hlavně proto, že bylo toto tlačítko odděleno od ostatních ovládacích prvků, které mají co dočinění s receptem.

Řazení uživatelů


Dnes jsme začali pracovat na novém řazení uživatelů na stránce s uživateli (http://nase.dobrotynakazdyden.eu/uzivatele). Momentálně jsou účty seřazeny podle počtu přidaných receptů.

Provázání účtů


Během několika následujících týdnů budeme na Dobrotách upravovat funkce spojené s uživatelskými účty. Rozhodli jsme se, že uživatelské účty, které jsou registrované na jeden email, případně jsou registrované stejným uživatele, budou provázány.